Ppoż.

Systemy przeciwpożarowe - ochrona budynków

Od lat wspieramy zakłady przemysłowe, instytucje i inne przedsiębiorstwa w ochronie przeciwpożarowej. Ustalenie dobrej drogi ewakuacji, odpowiednie oznaczenia miejsca położenia gaśnicy czy hydrantu wewnętrznego to rzeczy, które ratują życie w sytuacji pożaru. Dlatego tak ważne są odpowiednie plany, procedury przeciwpożarowe oraz weryfikacja spełnienia wymagań technicznych w kontekście przepisów przeciwpożarowych.

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego IBP

Przygotowujemy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego (IBP), czyli dokumenty z planem budynku i oznaczeniem m.in. wyjść ewakuacyjnych, dróg ewakuacji,  gaśnic, hydrantów i przeciwpożarowych wyłączników prądu. IBP pełnią rolę informacyjną, ale są też planem ewakuacji ludzi z budynku w sytuacji zagrożenia. Zobacz więcej...

Ćwiczenia, próbna ewakuacja

Przygotowujemy próbne ewakuacje z obiektów i placów budowy, weryfikując lub tworząc procedury, opracowując scenariusze i konsultując się z Państwową Strażą Pożarną. Dzięki organizowaniu tego rodzaju ćwiczeń, pracownicy zdobywają niezbędne umiejętności, uczą się właściwego reagowania oraz udzielania pierwszej pomocy. Po wszystkich ćwiczeniach wykonujemy raporty z zaleceniami i ocenami, które przedstawiamy pracodawcom. Zobacz więcej...

Audyt PPOŻ

Jednym z najważniejszych obowiązków właścicieli i zarządców budynków w zakresie ochrony przeciwpożarowej jest spełnienie wymagań przeciwpożarowych. Oferujemy usługę audytu ppoż która pozwoli zweryfikować istniejący stan ochrony przeciwpożarowej obiektów i instalacji.  Stanowi on analizę realnego stanu bezpieczeństwa obiektu budowanego oraz jego zgodności z obowiązującymi normami przeciwpożarowymi. Audyt wykonuje się celem identyfikacji wszystkich niezgodności z przepisami ppoż., bez ponoszenia przez właściciela sankcji prawnych. Zakres przeprowadzonej analizy oraz jej forma mogą być uzgodnione indywidualnie pomiędzy zamawiającym a wykonawcą posiadającym stosowne uprawnienia. Efektem przeprowadzonego audytu jest raport zawierający wnioski i opisujący ewentualne niezgodności z obowiązującymi przepisami oraz normami ppoż. dla określonego typu obiektów. Jeśli w trakcie analizy zostaną stwierdzone uchybienia, raport końcowy poszerzany jest o informacje o sposobach poprawy bezpieczeństwa obiektu i doprowadzenia do zgodności z obowiązującymi przepisami.

 

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.

Zapytaj o ofertę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź imię i nazwisko

CONTACT_ALERT_TYPE1

Wprowadź treść wiadomości

Wyślij formularz

X
Office 365
Zaloguj się
LinkedIn