O nas

BHP Consulting

W BHP Consulting pomagamy naszym klientom wprowadzać i utrzymywać najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Specjalizujemy się w bezpieczeństwie procesowym, wybuchowym oraz pożarowym. Przeprowadzamy analizy, audyty i oceny ryzyka. Przygotowujemy plany awaryjne, scenariusze zapobiegania awariom oraz prowadzimy szkolenia. Przez lata działalności pomogliśmy wielu zakładom produkcyjnych. Nasze doświadczenie zdobyliśmy przy realizacji projektów dla największych firm w Polsce w branżach: chemicznej, energetycznej, produkcyjnej, spożywczej.

Zaufali nam - BHP Consulting

W dużych zakładach przemysłowych ryzyko pojawia się codziennie, a my pomagamy je znacznie zminimalizować. Opieramy się na wymaganiach prawnych, ale przede wszystkim na wiedzy i doświadczeniu zdobywanym przez lata. Korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania do analizy ryzyka i stosujemy sprawdzone metody audytu.

Na podstawie przygotowanych dokumentów, nasi klienci  uzyskują zgody Państwowej Straży Pożarnej i Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska na rozpoczęcie działalności, rozbudowę czy inną zmianę w zakładzie. Na przestrzeni lat mieliśmy okazję wykonywać i uzgadniać dokumentację w każdym województwie w kraju.

Dokumentacja - BHP Consulting

Ale miernikiem sukcesu jest przede wszystkim skuteczna ochrona naszych klientów, którzy dzięki analizom ryzyka i zalecanym przez naszych specjalistów procedurom, realnie poprawili bezpieczeństwo swoje, swoich pracowników oraz swoich instalacji i zakładów. To właśnie prawdziwa wartość, którą oferujemy.

Działamy na terenie całej Polski, a każdy projekt traktujemy indywidualnie. Przygotowujemy dokumentację w języku polskim i angielskim.

Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością porozmawiamy i doradzimy najlepsze rozwiązania.

 Nasi kierownicy projektów:

Agata Kotynia

Process & Explosion Safety Manager

   

Grzegorz Brykała

Process & Explosion HSE Manager

 

    

Grzegorz Brykała - Process Safety Manager

 

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.

Zapytaj o ofertę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź imię i nazwisko

CONTACT_ALERT_TYPE1

Wprowadź treść wiadomości

Wyślij formularz

X
Office 365
Zaloguj się
LinkedIn