Aktualności

Szkolenia SEVESO i ATEX

05.01.2018

W 2017 roku przeszkoliliśmy ponad 3000 osób w zakresie SEVESO i ATEX. W naszych szkoleniach uczestniczyli pracownicy zatrudnieni na stanowiskach: serwisantów, produkcyjnych, projektowych, kierowniczych i osoby zarządzające/ pracodawcy. 

Nasze szkolenia zawsze dostosowujemy do profilu działalności i specyfiki branży naszego klienta. Stąd zawsze przed przystąpieniem do realizacji szkoleń przeprowadzamy szczegółowy wywiad - często połączony z wizytacją w zakładzie. Wszystko po to, żeby szkolenie w największym stopniu odnosiło się do zakładu pracy / stanowiska pracy.

Naszym klientom dziękujemy za dotychczasowe zaufanie i zachęcamy do skorzystania z naszych szkoleń.

©2017 BHP Consulting
ATEX, Bezpieczeństwo procesowe
Ppoż, Szkolenia
Kontakt
Tel. kom.: +48 503 409 503
E-mail: gbrykala*!*dzpw.pl

Zaprojektowało: avangardo.pl

Niniejsza strona używa plików Cookies i innych technologii. Korzystając dalej z serwisu, wyrażasz zgodę na politykę Prywatności i plików Cookies.

Zapytaj o ofertę

Wprowadź imię i nazwisko

Wprowadź poprawny e-mail

Wprowadź nr telefonu

Wprowadź imię i nazwisko

CONTACT_ALERT_TYPE1

Wprowadź treść wiadomości

Wyślij formularz

X
Office 365
Zaloguj się
LinkedIn